O Wigmors

O Rectorseal

Właścicielem strony czystyuklad.pl (czyszczenie-klimatyzacji.com.pl) jest firma WIGMORS.

Należymy do czołowych dystrybutorów urządzeń klimatyzacyjnych i chłodniczych w Polsce. Początki firmy sięgają 1981 r.

Nasza oferta handlowa obejmuje tysiące produktów dla chłodnictwa i klimatyzacji – od najdrobniejszych akcesoriów do kompletnych instalacji przemysłowych.

Jesteśmy przedstawicielem lub autoryzowanym dystrybutorem wielu liczących się na światowym rynku chłodnictwa i klimatyzacji producentów. Oferowane przez nas produkty posiadają niezbędne atesty, pozwolenia i certyfikaty.

Prowadzimy sprzedaż wyrobów takich firm jak Rectorseal, Danfoss, Mastercool, Appion, Du Pont, Honeywell, Frascold, Copeland, Bitzer, Bristol, Aspera, SER, CEME, Alco, GAR, Nara Controls, ESK Schultze, Carel, L’Isolante K-Flex, Boryszew, McQuay International, Sanyo, CPS Products, Extech Instruments, Refco, Shineyear, Wigam i wielu innych.

Jesteśmy przedstawicielem w Polsce koncernu Rectorseal – producenta m.in. profesjonalnych preparatów do czyszczenia i dezynfekcji klimatyzacji oraz urządzeń chłodniczych, którym poświęcony jest niniejszy serwis.

Nasza centrala firmy znajduje się we Wrocławiu. Posiadamy też 8 oddziałów na terenie kraju (szczegóły w zakładce „kontakt”). W 2008 r. uruchomiliśmy jeden z pierwszych w branży sklepów internetowych – www.chlodnictwo-sklep.pl, który pozostaje największym pod względem oferowanej ilości produktów sklepem internetowym w branży chłodnictwa i klimatyzacji.

Serwis tematyczny www.czystyuklad.pl stworzyliśmy, aby zebrać w jednym miejscu informacje dotyczące czyszczenia i dezynfekcji klimatyzacji oraz oferowanych przez nas preparatów Rectorseal, a tym samym ułatwić dostęp do tych informacji wszystkim zainteresowanym.

Posiadamy certyfikat zarządzania jakością ISO 9001:2015.

Zapraszamy również na naszą stronę firmową www.wigmors.pl.